Leden 2008

Boje v trávě

13. ledna 2008 v 11:53 | Dr. Killer |  Moje mapy do Bulánků
Tahle mapa je o marihuaně. Ne že já bych trávu kouřil nebo podporoval - prostě mi to přišlo jako dobré téma mapy. V mapě se můžete schovat do bujných porostů konopí. Jsou tam 3 teleporty a 1 protivník s pistolí (je pomalý, protože je zhulený :-)). Jako hudbu jsem zvolil tentokrát něco z hip-hopu. Já hip hop moc nemusím, ale tahle písnička se mi líbí - Pašerák od Bagmana (je to samozřejmě o huličích trávy). Good fun!

Ostatní odkazy

12. ledna 2008 v 21:30 | Dr. Killer |  Odkazy
http://traverz-rock.cz/ - Nadějná rocková kapela z Lužné (okres Vsetín). Hraje tam jeden můj kámoš a myslím že jsou fakt dobří.
http://www.napalm.cz/ - FPSCORE - mod na Quake, který byl (a stále je) vyvíjen pod záštitou časopisu SCORE. Je to něco jako mix Quaka a CS. V češtině a s českými (příp. slovenskými) hráči.
http://monkeydyne.com/rmcs/ - "Red Meat construction set" - Znáte tříokýnkové komiksy Red Meat? Zde si můžete vytvořit vlastní.
http://brainking.cz/ - Zde si můžete zahrát snad veškeré stolní hry - hlavně Šachy (a jejich různé obměny), ale i spousty jiných... až po Lodě nebo Člověče nezlob se. Hraje se s živými hráči z celého světa.
http://www.aliance.eu/ - Borowserová online strategie ze starověkého světa, kterou jsem kdysi hrával. Třeba se vám zalíbí.
http://www.rozzlobenimuzi.com/ - Velice zají mavá stránka. Pravidelně se tam objevují nová videa z různých oblastí - sranda, hnusárny, army, erotika, atd.
http://cs.wikipedia.org/ - Rozsáhlá internetová encyklopedie. Najdete zde informace skoro o všem.
http://jizdnirady.idnes.cz/ - IDOS jízdní řády. Skvělá volba, pokud si potřebujete vyhledat autobusové, vlakové nebo i jiné spoje.

Děvky ty to znaj

6. ledna 2008 v 16:08 | Dr. Killer |  Moje mapy do Bulánků
Zase jsem se vrátil ke starým dobrým Kabátům. Tentokrát jejich píseň Děvky ty to znaj. Ke tvorbě mapy jsem použil skvělý obrázek z obalu stejnojmeného CD. Bulánci se mohou pohybovat před, za i mezi hrající kapelou. Je zde opravdu hodně míst kde se dá schovat. A není tam moc místa, takže pro 3 hráče už tam bude možná těsno. Takže taková ideální schovávačka pro 2 :-). Hudebním doprovodem k mapě je samozřejmě píseň Děvky ty to znaj.