Ostatní odkazy

12. ledna 2008 v 21:30 | Dr. Killer |  Odkazy
http://traverz-rock.cz/ - Nadějná rocková kapela z Lužné (okres Vsetín). Hraje tam jeden můj kámoš a myslím že jsou fakt dobří.
http://www.napalm.cz/ - FPSCORE - mod na Quake, který byl (a stále je) vyvíjen pod záštitou časopisu SCORE. Je to něco jako mix Quaka a CS. V češtině a s českými (příp. slovenskými) hráči.
http://monkeydyne.com/rmcs/ - "Red Meat construction set" - Znáte tříokýnkové komiksy Red Meat? Zde si můžete vytvořit vlastní.
http://brainking.cz/ - Zde si můžete zahrát snad veškeré stolní hry - hlavně Šachy (a jejich různé obměny), ale i spousty jiných... až po Lodě nebo Člověče nezlob se. Hraje se s živými hráči z celého světa.
http://www.aliance.eu/ - Borowserová online strategie ze starověkého světa, kterou jsem kdysi hrával. Třeba se vám zalíbí.
http://www.rozzlobenimuzi.com/ - Velice zají mavá stránka. Pravidelně se tam objevují nová videa z různých oblastí - sranda, hnusárny, army, erotika, atd.
http://cs.wikipedia.org/ - Rozsáhlá internetová encyklopedie. Najdete zde informace skoro o všem.
http://jizdnirady.idnes.cz/ - IDOS jízdní řády. Skvělá volba, pokud si potřebujete vyhledat autobusové, vlakové nebo i jiné spoje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama