Únor 2009

Bulánci Mobile: Kdo se vleče...

20. února 2009 v 23:02 | Dr. Killer |  Úvod, info a novinky
Kdo se vleče, neuteče. To je známé motto hry Bulánci, které ji provází od samého počátku. Ovšem u její očekávané verze pro mobilní telefony působí poněkud ironicky. Vývoj hry se vleče již neskutečně dlouho. Ale jsou už mobilní Bulánci skutečně na odstřel?
Podle tvůrců hry tomu tak není! Před dvěma týdny jsem se Sleepteamu přes e-mail dotázal, jak to se hrou vypadá. Dnes mi přišla tato odpověď: Dobrý den, hra Bulánci pro mobilní telefony ještě oficiálně nevyšla. Momentálně jednáme s operátory o podpisu smlouvy a tato jednání bohužel nemůžeme urychlit. Vydání očekáváme během několika málo dnů. Jakmile hra vyjde, budeme hráče obratem informovat na stránkách Bulánků, kde se objeví formát pro zasílání SMS zpráv. Sledujte prosím stránky www.bulanci.cz.

Takže prý vyjdou během několika dnů. Víme, jak to s podobnými přísliby dopadalo v minulosti... na druhou stranu pokud se už jenom jedná s operátory, tak je to snad na dobré cestě. Podle mě osobně si Bulánky na mobilu budeme moci zahrát nejpozději v dubnu. Hlasujte v anketě, jaký je váš názor!